اخبار
1396/9/29 18:19:43
برگزيدگان سومين مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان سازمان ملي بهره‌وري ايران معرفي شدند
 

در مراسمي با حضور مهندس علي اكبر اولياء، رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران برگزيدگان سومين مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان سازمان ملي بهره‌وري ايران با موضوع بهره وري آب معرفي شدند و از آنها تجليل شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان ملي بهره‌وري ايران، در اين مراسم كه عصر روز چهارشنبه – 29 آذرماه 1396 – در تالار «استاد شهناز» خانه هنرمندان ايران و با حضور برگزيدگان اين مسابقه برگزار شد، از 10 اثر برتر در هر يك از 4 گروه سني شامل 3 اثر «برگزيده»، 4 اثر «شايسته تقدير» و 3 اثر «راهيافته به نمايشگاه» با اهداي لوح به امضاي رياست سازمان ملي بهره‌وري ايران و اهداي جوايزي تجليل شد.
همچنين همزمان با اين مراسم، نمايشگاهي از آثار برتر سومين مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان، در معرض ديد علاقه‌مندان قرار گرفت.
در مجموع نزديك به ۱۸۵۰ اثر در چهار رده سني ۴ تا ۶، ۷ تا ۹، ۱۰ تا ۱۲ و ۱۳ تا ۱۶ سال به دبيرخانه اين مسابقه از شهرها و روستاهاي اقصي‌نقاط كشور واصل شده است. 
داوري آثار اين مسابقه را خانم‌ها مامك يحيي‌پور از كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان و ثريا حبيبي از انجمن هنرمندان نقاش ايران و آقاي نادر موسوي فاطمي از موسسه سرزمين باران برعهده داشته‌اند.

 

فايل‌هاي مرتبط:

اسامي برگزيدگان سومين مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان سازمان ملي بهره‌وري ايران با موضوع «بهره‌وري آب»
بيانيه هيات داوران
گزارش برنامه «رخداد» شبكه دوم سيما از مراسم اختتاميه سومين مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان سازمان ملي بهره‌وري ايران
گزارش تصويري مراسم اختتاميه و تجليل از آثار برتر سومين مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان

  
لينك مرتبط:

گزارشي كوتاه از مراسم اختتاميه و تجليل از آثار سومين مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان سازمان ملي بهره‌وري ايران؛ عصري بياد ماندني براي پاسداشت و بهره‌وري آب با حضور آينده‌سازان اين مرز و بوم

1296 : تعداد بازديد
آدرس صفحه:http://www.nipo.gov.ir/Portal/View/Print.aspx?PageId=da50fd92-65cb-4aba-923b-53ae0ffa7ff8&WebpartId=c821dd26-ccd3-4d1a-afa1-ca5fb4c258f7&ObjectId=ecd683fa-e6ba-44c6-92cb-75b77bd6dadf

Powered by Tetis PORTAL