فرصتهاي آموزشي APO

يكي از مهمترين برنامه‌هاي مديريت همكاري‌هاي بين‌المللي ارايه خدمات آموزشي بين‌المللي به فعالان و علاقمندان حوزه‌هاي تخصصي بهره‌وري با همكاري سازمان بهره‌وري آسيايي بوده كه اين امر با اعزام نمايندگان بخش دولتي و خصوصي به كشورهاي ميزبان برنامه‌هاي آموزشي APO امكان‌پذير مي‌باشد.
از نمايندگان منتخب تقاضا مي شود ضمن مطالعه فايل مشخصات دوره مربوطه با آمادگي كامل در جلسه مصاحبه حضور بهم رسانند. لازم است فرم مشخصات فردي (Biodata) با فرمت Word و درج اسكن عكس و امضا در محل‌هاي مربوطه حداكثر تا پايان روز مصاحبه به آدرس ايميل f.mahidashti@nipo.gov.ir ارسال شود. توضيحات بيشتر در خصوص نحوه تكميل فرم مشخصات در فايل راهنما قابل دسترسي است.
پيش از حضور در جلسه مصاحبه، فرم پروپوزال بارگذاري شده را تكميل كنيد. 
لازم است فرم ارزيابي توسط دستگاه معرفي‌كننده تكميل و تاييد و همراه با معرفي‌نامه و فرم پروپوزال حداكثر دو روز پيش از تاريخ مصاحبه در پاسخ به نامه معرفي برنامه سازمان ملي بهره وري ايران ارسال شود. در صورت عدم دسترسي به سامانه پيام دولت مي‌توانيد فرم هاي مذكور را به شماره 88899063 فكس كنيد.
عدم حضور نماينده منتخب در زمان تعيين شده براي مصاحبه به منزله انصراف ايشان تلقي شده و امكان تعيين زمان مجدد براي مصاحبه مقدور نيست.

شايان ذكر است فرايندهاي كارشناسي براي اعزام شركت كنندگان ايراني به دوره هاي مذكور، مستلزم حداقل 10 روز كاري بوده و داوطلبان مي بايست همراه با معرفي نامه، صرفاً در روز مصاحبه به اين سازمان مراجعه نمايند.

در صورت نياز به هر گونه اطلاعات بيشتر مي‌توانيد با شماره 02142391711 خانم ماهي دشتي تماس حاصل فرماييد.

 
فرصت هاي آموزشي APO
Powered by Tetis PORTAL