مطالب جديد
1397/7/15 15:5:50
ديدار و گفت‌وگو اولياء و مقام ارشد سازمان بهره‌وري اندونزي در جاكارتا
 

در ادامه پنجاه و نهمين اجلاس سران سازمان‌هاي ملي بهره‌وري كشورهاي عضو سازمان بهره‌وري آسيايي (APO) موسوم به WSM در اندونزي، علي اكبر اولياء، رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران و هيات همراه از سازمان بهره‌وري كشور اندونزي بازديد و با مقام ارشد اين سازمان ديدار و گفت‌وگو كردند. 
به‌گزارش روابط عمومي سازمان ملي بهره‌وري ايران، در اين ديدار جمعي از معاونان و مسئولان سازمان بهره‌وري اندونزي كه در قالب مديريت توسعه آموزش و بهره‌وري وزارت منابع انساني اين كشور فعاليت‌ مي‌كنند، به همراه مقام ارشد سازمان بهره‌وري اندونزي به تشريح فعاليت‌ها و اقدامات حوزه بهره‌وري و نحوه تعامل با سازمان‌هاي بين‌المللي پرداختند. 
هيأت ايراني نيز مهمترين اولويت‌ها و حوزه‌هاي بالقوه توسعه بهره‌وري در كشور را با توجه به ساختار سازمان ملي بهره‌وري ايران معرفي و زمينه‌هاي پيشنهادي براي توسعه همكاري‌هاي مشترك و انتقال تجربيات موفق در حوزه بهره‌وري را عنوان كرد. سنجش شاخص‌هاي عمومي و تخصصي بهره‌وري، ترويج تكنيك‌ها و ابزارهاي ارتقاي بهره‌وري و برنامه‌ريزي در زمينه معرفي و تبيين حوزه‌هاي نوظهور بهره‌وري به ذينفعان، از حوزه‌هاي مشترك فعاليت دو سازمان محسوب مي‌شود. 
در ادامه، اولياء با تشكر از ميزباني شايسته كشور اندونزي در اجلاس سال جاري WSM، از مقامات آن سازمان براي ديدار از جمهوري اسلامي ايران و توسعه همكاري‌هاي اقتصادي و فرهنگي دو كشور ايران و اندونزي دعوت كرد. 

 
لينك مرتبط:
گزارشي كوتاه از حضور نمايندگان ج.ا. ايران در پنجاه‌ونهمين اجلاس WSM
 
722 : تعداد بازديد
Powered by Tetis PORTAL