رويدادها
1397/11/7 13:50:29
نشست تخصصي «سيستم‌هاي عملكرد مديريت در بخش دولتي و عمومي»
 
نشست تخصصي دانش‌آموختگان سازمان بهره‌وري آسيايي(APO) در حوزه «سيستم‌هاي عملكرد مديريت در بخش دولتي و عمومي» با هدف تعامل و شبكه‌سازي بين مخاطبان و ذي‌نفعان در اين زمينه و ايجاد بانك اطلاعاتي از صاحبنظران و متخصصان اين حوزه، از ساعت ۹ الي ۱۲ روز چهارشنبه 10 بهمن ۱۳۹۷ برگزار مي‌شود.
به‌گزارش روابط عمومي سازمان ملي بهره‌وري ايران، در اين نشست كه مهندس فاطمه پهلواني، رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران نيز حضور خواهند داشت، تني چند از صاحب‌نظران و دانش‌آموختگان اين حوزه با حضور شركت‌كنندگان در برنامه‌هاي APO با موضوع ذيربط و نمايندگان سازمان‌ها، دستگاه‌هاي اجرايي و بنگاه‌هاي اقتصادي كشور به بحث و بررسي در ارتباط با موضوع «سيستم‌هاي عملكرد مديريت در بخش دولتي و عمومي» ضرورت توجه به آن و نقش آن در ارتقاي بهره‌وري در بخش دولتي و عمومي با رويكرد راهنماي اجرايي ماده 5 برنامه ششم توسعه، در كشور خواهند پرداخت.
شايان ذكر است اين نشست تخصصي به ميزباني سازمان ملي بهره‌وري ايران در سالن كنفرانس سازمان اداري و استخدامي كشور به نشاني خيابان شهيد بهشتي، مقابل خيابان پاكستان، سازمان اداري و استخدامي كشور، ساختمان شماره۲، طبقه پنجم برگزار خواهد  شد. 
علاقه‌مندان و متخصصان براي شركت در اين دوره مي‌توانند با شماره تلفن ۴۲۳۹۱۱۲۱ تماس حاصل فرمايند يا عدد ۱ را به شماره پيامكي ۳۰۰۰۴۲۳ ارسال كنند.


1151 : تعداد بازديد
Powered by Tetis PORTAL